Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Kristelová začne uvádět Aféry na Barrandově

Kateřina Kristelová má novou talk show, v televizi Barrandov o milostných vztazích.

Kateřina Kristelová

Kateřina Kristelová

Televize Barrandov nasadí od pondělí 21. listopadu do vysílání novou talk show Aféry. Má jít o příběhy podle skutečných událostí, zaměřené pouze na milostné vztahy. Novinka se bude vysílat každé pondělí a neděli od 21.30, vždy po soutěžní show Kdo ví?, která taktéž startuje 21. listopadu.

Moderátorkou Afér se stane Kateřina Kristelová. Hosté mají ve studiu otevřeně mluvit o svých problémech a svěřit se s tím, co zažili. Diváci ve studiu se mají stát „porotou“ a rozhodovat svými hlasy o tom, jak by vyřešili danou situaci, kdyby se týkala jich samotných. „Tenhle pořad v žádném případě nebude o mě. Hlavními aktéry jsou lidi, kteří přijdou povídat o svých traumatech a třináctých komnatách. Myslím, že to bude překračovat různá tabu,“ tvrdí Kristelová.

Kristelová se v roce 2014 vrátila po pěti letech do televize Óčko, kde začala uvádět pořad o luxusu, nazvaný Ve vatě. Loni začala psát blog Posh světem pro web Extra.cz.