V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Křivský a Lorenc v AMI povýšili mezi accounty

Martin Křivský

Martin Křivský

Pozici account directora v agentuře AMI Digital získal od začátku září Martin Křivský. Bude mít zodpovědnost hlavně za klientský servis, vedení integrovaných kampaní a řízení týmu programátorů a externích vývojářů. Křivský působí v AMI pět a půl roku. Během té doby se staral o klienty jako Mars/Wrigley, Samsung, VZP, Unilever nebo GSK. Před příchodem do AMI řídil týmy programátorů a vývojářů také v jiných agenturách a věnoval se rovněž obchodu a marketingu.

Jakub Lorenc

Jakub Lorenc

Jakub Lorenc, který do AMI přišel před dvěma lety, nově povede v roli account managera tým specialistů na sociální média. Dále bude mít na starosti akvizice nových klientů v oblasti správy sociálních sítí a specializovaných školení. V minulosti se podílel na implementaci mobilní aplikace Yelp na český trh.