Kubát, Čížková a Šromovský přišli do obchodního týmu Taste

Zleva Vojtěch Šromovský, Kateřina Čížková, Sandra Gligić, Milan Kubát

Zleva Vojtěch Šromovský, Kateřina Čížková, Sandra Gligić, Milan Kubát

Agenturní skupina Taste posiluje svůj obchodní tým. Vedle new business team leadera, jimž se stal Milan Kubát, se připojila i dvojice projektových manažerů Kateřina ČížkováVojtěch Šromovský. „Po dvou letech, kdy jsme se zaměřovali na hladký průběh spojení Taste Sun a Taste Media a ukotvení Tastu, nyní opět přichází doba, kdy se vrháme do byznysu,“ říká Sandra Gligić, šéfka a spolumajitelka agenturní skupiny Taste.

Kubát přišel už začátkem roku, a to z mediálního domu Burda International, kde působil jako head of digital sales. Dřív pracoval jako obchodní ředitel portálu Slevomat a mediálního domu Economia. V Tastu má na starosti akvizici nových klientů, nastavení obchodních strategií a budování akvizičního obchodního týmu.

Projektový tým vede Kristýna Holíková. Nově příchozí Kateřina Čížková v minulosti pracovala jako senior media consultant pro Burdu nebo jako account manager pro Czech News Center a Tiscali Media. Vojtěch Šromovský dělal pro Rebel & Glory jako senior digital account manager a pro agenturu Actum jako relationship manager.