Kubelková končí v Top Star magazínu Primy

Do večerních VIP zpráv Primy nastoupily Gabriela Mikešová a Veronika Sasková z Novy.

Moderátorka Top Star magazínu Iva Kubelková při natáčení znělek televize Prima začátkem roku 2015. Foto: TV Prima

Moderátorka Top Star magazínu Iva Kubelková letos při natáčení znělek Primy. Foto: TV Prima

Denní pořad VIP zprávy, který je součástí večerní zpravodajské hodiny televize Prima, a společensky zaměřený týdeník Top Star magazín čekají personální i obsahové změny, které se projeví postupně do začátku podzimní sezony.

Podle týdeníku Sedmička se mají večerní VIP zprávy přejmenovat na Top Star a Top Star magazín jako týdeník, který je doplní, zůstane zachován. To vše má začít v polovině srpna. Prima k tomu nic konkrétního neříká. „Novou podobu VIP zpráv a Top Star magazínu v současnosti připravujeme pro podzimní sezónu a brzy ji představíme na tiskové konferenci. Do té doby nechceme žádné novinky odhalovat,“ uvedla vedoucí PR a komunikace Primy Marie Fianová. Představení podzimních novinek chystá Prima na čtvrtek 6. srpna.

Sjednocení názvů obou bulvárních relací by napovídalo, že už v červnu Prima sloučila redakce VIP zpráv a Top Star magazínu a přesunula výrobu Top Star magazínu z externí produkce přímo do televize. Vznikla tak nová společenská redakce zaštiťující pořady se společenskou tematikou v televizi i na webu Primy, kde jde o magazín Prima Style. Šéfredaktorkou nové divize se stala Zuzana Brzáková. Jak už v červnu Prima oznámila, nová redakce má plně začít fungovat od podzimní sezony.

Potvrzenou změnou už je odchod současné moderátorky Top Star magazínu Ivy Kubelkové, která pořad uváděla poslední dva roky. „Dohodli jsme se na ukončení spolupráce,“ sdělila Médiáři Fianová. Poslední díl bude Kubelková moderovat 17. srpna, oznámila na Facebooku. Jejími předchůdkyněmi byly Mahulena BočanováGabriela Partyšová, která v současné době uvádí bulvární magazín Prásk! na konkurenční televizi Nova.

Naopak z Prásku do VIP zpráv Primy zamířily dvě jeho stěžejní tváře - Gabriela Mikešová, která se stala od 1. července vedoucí vydání každodenního bulváru, a Veronika Sasková, jež nastoupila jako reportérka.

Gabriela Mikešová. Foto: TV Nova

Gabriela Mikešová. Foto: TV Nova