Už příští pondělí proběhne soutěžní přehlídka mobilních aplikací AppParade. Vyhrajte Apple Watch.

Kulturissimo.cz uvádí kulturní slevové kupony

Kulturní kupóny

Kulturní kupóny

Vstupné na kulturní akce, do muzeí, divadel, galerií či na nákup knih a dalších médií se slevou lze ode dneška pořizovat prostřednictvím kulturních slevových kuponů, které uvádí web Kulturissimo.cz. Objednávají se na webu, posílají na dobírku.

V nabídce jsou Městská divadla pražská (ABC a Rokoko), časopis Art+Antiques, Divadlo v Dlouhé, Museum Kampa, Studio Béla, Nakladatelství Host, Leica Gallery, Uměleckoprůmyslové museum v Praze, Divadlo Bez Hranic, Galerie hlavního města Prahy, Technické muzeum v Brně, Audiotéka.cz, Švandovo divadlo na Smíchově, Collegium 1704 a další instituce či projekty.

Kupony fungují buď jako bonusové vstupenky do divadel, galerií a muzeí, které lze přímo v pokladně pořadatele vyměnit za vstupenku zdarma ke druhé zakoupené vstupence. Druhý typ kuponu bude možné uplatnit na slevy na předplatné či do e-shopu. Každý kupon ponese ochranný prvek (případně jedinečný kód k využití slev) a na zadní straně bude vyznačena doba jeho platnosti – vždy jeden rok od objednání.

Projekt navazuje na Kulturní kuponovou knížku, kterou portál nabízel letos na jaře.