V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Kulturissimo.cz uvádí kulturní slevové kupony

Kulturní kupóny

Kulturní kupóny

Vstupné na kulturní akce, do muzeí, divadel, galerií či na nákup knih a dalších médií se slevou lze ode dneška pořizovat prostřednictvím kulturních slevových kuponů, které uvádí web Kulturissimo.cz. Objednávají se na webu, posílají na dobírku.

V nabídce jsou Městská divadla pražská (ABC a Rokoko), časopis Art+Antiques, Divadlo v Dlouhé, Museum Kampa, Studio Béla, Nakladatelství Host, Leica Gallery, Uměleckoprůmyslové museum v Praze, Divadlo Bez Hranic, Galerie hlavního města Prahy, Technické muzeum v Brně, Audiotéka.cz, Švandovo divadlo na Smíchově, Collegium 1704 a další instituce či projekty.

Kupony fungují buď jako bonusové vstupenky do divadel, galerií a muzeí, které lze přímo v pokladně pořadatele vyměnit za vstupenku zdarma ke druhé zakoupené vstupence. Druhý typ kuponu bude možné uplatnit na slevy na předplatné či do e-shopu. Každý kupon ponese ochranný prvek (případně jedinečný kód k využití slev) a na zadní straně bude vyznačena doba jeho platnosti – vždy jeden rok od objednání.

Projekt navazuje na Kulturní kuponovou knížku, kterou portál nabízel letos na jaře.