Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Láďa Hruška bude vařit ve videoblogu na Extra.cz

Televizní kuchař-samouk se vrací po dvou měsících k publikování. Jeho manažerem se prohlásil šéfredaktor Extra.cz Pavel Novotný.

Gastronomický experimentátor Láďa Hruška. Foto: TV Nova

Gastronomický experimentátor Láďa Hruška. Foto: TV Nova

Gastronomický experimentátor z televize Nova Ladislav Hruška se na webu pokusí vytěžit popularitu, kterou získal na obrazovce. Od příštího týdne bude publikovat na bulvárním webu Extra.cz jednou týdně videoblog. V něm bude předvádět to, co v televizi – přípravu jednoduchých pokrmů z levných surovin.

Hruška byl tváří úspěšné kuchařky, kterou Nova vydala loni v září a prodalo se jí téměř 400.000 kusů. Před vydáním druhé letos na jaře se s ním Nova rozešla, počítala s ním přitom i do moderování Rad ptáka Loskutáka, jež před tím opustili sourozenci Gondíkovi. Novu zhruba v téže době opustil Pavel Novotný, šéf Extra.cz, který zároveň v televizi moderoval bulvární týdeník Prásk. „Po společném odchodu z Novy, se kterou jsme se rozešli v dobrém, jsem rád přijal Láďovu nabídku převzít v rámci rodinné agentury péči o jeho management a výhradní zastoupení, a tak bylo nasnadě stát se i jeho šéfredaktorem,“ prohlásil dnes Novotný.

Je možné, že Hruška začne spolupracovat také s televizí Barrandov. S její mateřskou mediální skupinou Empresa Media Jaromíra Soukupa totiž nedávno začal spolupracovat právě Novotný, a to formou pravidelného publikování v časopisu Týden.