Láďa Hruška bude vařit ve videoblogu na Extra.cz

Televizní kuchař-samouk se vrací po dvou měsících k publikování. Jeho manažerem se prohlásil šéfredaktor Extra.cz Pavel Novotný.

Gastronomický experimentátor Láďa Hruška. Foto: TV Nova

Gastronomický experimentátor Láďa Hruška. Foto: TV Nova

Gastronomický experimentátor z televize Nova Ladislav Hruška se na webu pokusí vytěžit popularitu, kterou získal na obrazovce. Od příštího týdne bude publikovat na bulvárním webu Extra.cz jednou týdně videoblog. V něm bude předvádět to, co v televizi - přípravu jednoduchých pokrmů z levných surovin.

Hruška byl tváří úspěšné kuchařky, kterou Nova vydala loni v září a prodalo se jí téměř 400.000 kusů. Před vydáním druhé letos na jaře se s ním Nova rozešla, počítala s ním přitom i do moderování Rad ptáka Loskutáka, jež před tím opustili sourozenci Gondíkovi. Novu zhruba v téže době opustil Pavel Novotný, šéf Extra.cz, který zároveň v televizi moderoval bulvární týdeník Prásk. „Po společném odchodu z Novy, se kterou jsme se rozešli v dobrém, jsem rád přijal Láďovu nabídku převzít v rámci rodinné agentury péči o jeho management a výhradní zastoupení, a tak bylo nasnadě stát se i jeho šéfredaktorem,“ prohlásil dnes Novotný.

Je možné, že Hruška začne spolupracovat také s televizí Barrandov. S její mateřskou mediální skupinou Empresa Media Jaromíra Soukupa totiž nedávno začal spolupracovat právě Novotný, a to formou pravidelného publikování v časopisu Týden.