Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Lafantová mluví za rozvojovou banku Česka

Novou mluvčí Českomoravské záruční a rozvojové banky se stala Marie Lafantová.

Marie Lafantová

Marie Lafantová

Novou mluvčí Českomoravské záruční a rozvojové banky se stala Marie Lafantová, která do konce října působila jako PR konzultantka v agentuře PR. Konektor. 

Lafantová zahájila svou mediální kariéru v roce 2003 jako novinářka ve Slánských listech, dále byla například projektovou manažerkou, PR manažerkou a copywriterkou. V letech 2011 až 2014 pracovala jako redaktorka týdeníku Marketing & Media, do PR.Konektoru nastoupila v květnu 2014. 

Českomoravská záruční a rozvojová banka je rozvojovou bankou Česka. Jejím akcionářem je český stát zastoupený ministerstvem průmyslu a obchodu, ministerstvem financí a ministerstvem pro místní rozvoj. Banka má pomáhat rozvoji malého a středního podnikání, infrastruktury a dalších sektorů ekonomiky vyžadujících veřejnou podporu.