Lagardere Travel Retail přebírá pět prodejen na Hlavním nádraží

Lepší vybavení má Costa Coffee, Burger King a dvakrát Bread & Co., přibylo Pekařství Hello!

Bread & Co.

Bread & Co.

Bread & Co.

Bread & Co.

Největší tuzemský provozovatel maloobchodních prodejen v cestovním ruchu Lagardere Travel Retail otevřel v prostorách pražského Hlavního nádraží pětici nově zrekonstruovaných gastro provozů. Konkrétně se jedná o Pekařství Hello!, Costa Coffee, Burger King a dvě provozovny Bread & Co.

Všechny jednotky dřív patřily provozovateli Autogrill. Nový provozovatel buď na stávajících místech zavedl jiné značky (Costa Coffee, Bread & Co a Pekařství Hello!, vlastní koncept Lagardere, který nabízí čerstvé sladké i slané občerstvení a kávu s sebou), nebo zrekonstruoval jako v případě restaurace Burger King.

Tato pobočka se dočkala nového designu a novinek v provozu. Lagardere tam rozšířila kuchyni, dala nový design interiéru, prodloužila otevírací dobu a zavedla nový výdejní systém, aby odbavování zákazníků bylo rychlejší. Burger King na Hlaváku míval otevřeno od 8 do 20 hodin, teď funguje od 6 do 23 hodin.

Pekařství Hello!

Pekařství Hello!

Costa Coffee

Costa Coffee

„Všechny prodejny, které nyní nově provozujeme, vyžadovaly výrazné investice do interiéru i zázemí,“ podotkl šéf tuzemské pobočky Lagardere Travel Retail Richard Procházka. Zákaznický potenciál Hlavního nádraží stojí na víc než 70.000 cestujících, které v průměru denně centrální vlakový uzel v Praze odbaví.

Lagardere Travel Retail provozuje celkem 4.600 obchodů v 35 zemích světa a za rok 2018 vygenerovala tržby 4,9 miliardy eur. V Česku firma působí od roku 1999. Rozsáhlé prodejní kapacity provozuje rovněž na pražském Letišti Václava Havla.