Veřejnoprávní Český rozhlas zastavil spolupráci se Štěpánem Kotrbou, svým dosavadním externím analytikem, někdejším členem Rady Českého rozhlasu. Důvodem je incident z královéhradeckého nedělního sjezdu ČSSD. Vyjádření rozhlasu i Kotrby přináší Echo24.cz, incident popisuje Respekt.

Lálová s Čiperovou v komunikaci uLékaře.cz

Táňa Lálová

Táňa Lálová

V únoru nastoupila na pozici specialistky komunikace medicínské poradny uLékaře.cz Táňa Lálová. Na starosti bude mít PR aktivity a mediální obraz poradny, zároveň medializaci aktivit Virtuální nemocnice. Dosud pracovala v PR oddělení Seznam.cz, kde zodpovídala za komunikaci produktů a služeb a také se starala o charitativní aktivity.

Andrea Čiperová

Andrea Čiperová

Doplní tak Andreu Čiperovou, která do poradny nastoupila loni v listopadu jako marketingová manažerka. Čiperová na nové pozici využije zkušeností s PPC a výkonnostním marketingem ve prospěch obsahu. Mimo jiné má na starosti šíření povědomí o službách, které jsou lidem prostřednictvím poradny k dispozici. Předtím pracovala v nakladatelství Mladá fronta, kde měla na starosti provoz a fungování e-shopu Kniha.cz.