Langer povede PR Klub dál, ve vedení nově i Osúch

Profesní spolek píáristů zase po dvou letech volil svůj výkonný výbor, mírně jej obměnil.

Petr Langer

Petr Langer

Profesní spolek PR Klub částečně obměnil své vedení. V čele organizace zůstává pátou sezónu Petr Langer z agentury Kapesní svět, postu místopředsedy se nově ujímá Jan Osúch, ředitel PR ve firmě Travel Advance. Členové organizace nově do vedení zvolili také Jitku Houskovou (SAP). Stávající členky výkonného výboru Petra Štěpánová (Bisnode) a Alžběta Fridrichová (Adison) pokračují ve svých dvouletých mandátech. K obměně výkonného výboru, který spolek vede, došlo na každoročním shromáždění členů PR Klubu. Exekutivní zajištění dál zůstává v rukou výkonné ředitelky Adély Ivan Jansové.

Jan Osúch

Jan Osúch

Langer má za sebou už dvě dvouletá funkční období předsedy PR Klubu. “PR Klub je v současné době po všech stránkách stabilní a fungující organizace. Rád bych, aby klub do budoucna rozšířila své portfolio aktivit a byl pevnou součástí dění v oboru. Zároveň chce posílit pozici nezávislého, apolitického konzultanta, prostřednictvím našich členů,” plánuje staronový předseda. “Rád bych pomohl v dalším vzdělávání a rozvoji našeho oboru a zdejších profesionálů,” podotkl nový místopředseda spolku Osúch. Fridrichová a Štěpánová hodlají pokračovat ve své práci zaměřující se na komunikaci organizace.

Na shromáždění členové volili také revizní radu, která dohlíží na chod organizace. Revizní rada pokračuje v dalším dvouletém období v nezměněné tříčlenné sestavě, kterou tvoří Simona Kijonková (Zásilkovna), Alexandra Ruberová (Conso Eminens) a Lucie Zaki (Solek Group).