Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Nástupce Letova si na PR vybral AMI

Agentura pomůže výrobci dveří do letadel Latecoere oslovovat nové zaměstnance.

Firma vyrábí dveře a kompozitní díly do letadel

Firma vyrábí dveře a kompozitní díly do letadel

Výrobce dveří a kompozitních dílů do letadel, společnost Latecoere Czech Republic, si na PR aktivity najala od 1. července agenturu AMI Communications, která vyhrála výběrové řízení. Agentura bude pro Latecoere zajišťovat kompletní PR služby s důrazem na komunikaci v oblasti aktivit souvisejících s lidskými zdroji. Agenturní tým vede account director Roman Binder.

AMI Communications se bude věnovat především strategickému plánování PR aktivit, media relations a komunikaci v oblasti lidských zdrojů. „Věřím, že naše spolupráce povede k vybudování silného jména Latecoere na českém trhu a díky tomu se o nás také dozvědí potenciální zaměstnanci,“ prohlašuje Ivan Dubský, generální ředitel Latecoere Czech Republic.

„Pokud firma sídlí v Praze a bojuje o zaměstnance s dalšími výrobci i ze středních Čech, tak musí umět zaujmout. Latecoere k tomu má předpoklady, protože jednak je pokračovatelem tradiční české značky Letov a za druhé nabízí práci v leteckém průmyslu, který je přitažlivý,“ tvrdí Binder.

Společnost Latecoere Czech Republic existuje pod tímto názvem na trhu od roku 2000 a patří do rodiny francouzské Group Latecoere. Vyrábí díly pro letadla společností, jako jsou Airbus, Embraer, Dassault Aviation a Boeing. Latecoere Czech Republic navazuje na tradici české značky Letov, která vznikla v roce 1918.