Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Le Premier s pomocí Wellenu redesignuje své prodejny

Nový design prodejen Le Premier

Nový design prodejen Le Premier

Nový design prodejen Le Premier

Nový design prodejen Le Premier

Le Premier, obchody s prémiovou pánskou konfekcí a made-to-measure, připravují kompletní redesign pobočkové sítě. Koncept prodejen pro vlastníka, firmu Image Care, kterou spoluvlastní a vede Jakub Lohniský, vyvíjí a na realizaci dohlíží retailová agentura Wellen. Architekti a designéři pro značku vytvořili koncepci prostoru i systém nábytku. První předělané prostory s rozšířeným sortimentem se mají otevírat už v listopadu.

Nově vzniká exkluzivní oddělený pánský made-to-measure klub v pasáži Černá růže na pražských Příkopech a nový koncept pro spojení konfekce a made-to-messure v ostravské Nové Karolíně. Přestavbou do nového konceptu projde i stávající prodejna v Černé růži a postupně pak v roce 2018 prodejny na Chodově a v brněnské Vaňkovce.