Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Leasingové aktivity developera Neinver řídí Barbara Somogyiová

Barbara Somogyiová

Barbara Somogyiová

Španělský developer Neinver jmenoval Češku Barbaru Somogyiovou novou leasingovou ředitelkou pro Evropu. Somogyiová bude řídit leasingové aktivity celé skupiny v sedmi evropských zemích a 21 centrech, které v současnosti španělská firma provozuje. Bude také určovat strategii všech nadcházejících projektů, jakými jsou například projekty v Amsterdamu nebo v Praze. Developer chce totiž v pražských Tuchoměřicích v příštím roce otevřít největší outlet v Česku Prague The Style Outlets.

Barbara Somogyiová do Neinveru přišla z firmy Arcus Real Estate spadající pod skupinu Percassi, kde od roku 2014 pracovala na pozici vedoucí leasingu outletů pro italský trh. Hlavní náplní její práce bylo posilování partnerství s luxusními a módními značkami.