Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Leemon získal neziskovku Celé Česko čte dětem

Ředitel agentury Leemon Concept s ředitelkou organizace Celé Česko čte dětem Evou Katrušákovou

Ředitel agentury Leemon Concept David Novák s ředitelkou organizace Celé Česko čte dětem Evou Katrušákovou

Nezisková organizace Celé Česko čte dětem přichází k ostravské agentuře Leemon Concept. Momentálně pracují na nové kampani, která má startovat na začátku dubna. V komunikaci se neziskovka bude snažit otevřít závažné sociální a výchovné otázky. „Nepůjde jen o čtení příběhů, chceme poukázat také na negativní vlivy a problematiku závislostí na elektronice, se kterou děti usínají,“ přiblížil David Novák, ředitel agentury Leemon Concept. Ke spolupráci byl přizván i fotograf Jiří Turek. Leemon je první stálou agenturou neziskovky, ta si dosud najímala externí komunikační kapacity ad hoc.

Nezisková organizace Celé Česko čte dětem se dlouhodobě věnuje propagaci čtení dětem v rodinách. Za svou činnost získala organizace na konci roku ocenění Neziskovka roku 2017.