Rezervujte si datum: na úterý 22. ledna 2019 chystáme další Digiveletrh. Bude to už pátá výroční přehlídka novinek digitálních agentur. Ty zapsané v našem katalogu budou mít účast výhodnější.

Leo Express spouští vlastní aplikaci na nákup jízdenek

Dopravní společnost Leo Express spustila svou mobilní aplikaci pro nákup a správu jízdenek. Má jít se o další krok ke zlepšení zákaznického servisu po únorovém spuštění nového webu. “Aplikace bude sloužit primárně pro nákup jízdenek, správu zákaznického účtu a přehled aktuálních informací,” uvedla Stanislava Šremrová, marketingová ředitelka Leo Expressu. “Nový web a mobilní nástroje jsme přizpůsobili zejména naší mezinárodní síti, různým druhům dopravy a stále narůstajícímu počtu cestujících, kteří nakupují jízdenky právě z mobilních telefonů,” doplnila. Cestující si tak mohou nakoupit jízdenky v kamenných prodejnách, na internetu a přes samotnou aplikaci, a navíc si mohou vyhledávat nejjednodušší spojení v rámci sítě Leo Express, kde se dozví i informace o případných zpožděních. Nově lze vstupenky pořídit také ve vybraných provozovnách sítě trafik Relay.

Aplikace Leo Express obsahuje i kartu s osobními údaji k usnadnění používání

Aplikace Leo Express obsahuje i kartu s osobními údaji k usnadnění používání

Aplikace vyhledá konkrétní spoje a zobrazí časy příjezdů, odjezdů i zpoždění

Aplikace vyhledá konkrétní spoje a zobrazí časy příjezdů, odjezdů i zpoždění

Aplikace je ke stažení zdarma a po celý březen dopravce uživatelům nabídne jako odměnu za přihlášení do aplikace voucher na cesty s Leo Express v hodnotě 123 Kč. Aplikace je dostupná pro platformy Android a iOS.