Lesensky.cz medializovala Zetor, tři klienty přidala

Tým agentury Lesensky.cz

Tým agentury Lesensky.cz, Petr Lesenský uprostřed v modré košili

Brněnská agentura Lesensky.cz zakončila druhý kvartál intenzivní spoluprací s designérskou firmou Zetor Engineering. Tuzemskému vývojáři obranné techniky pomáhal tým Petra Lesenského s medializací nových vozidel a jejich uvedením na Mezinárodním veletrhu vojenské a bezpečnostní techniky IDET. Do druhé poloviny letošního roku agentura vkročí s dalšími třemi novými klienty - nově se bude starat o brokerskou firmu Gepard Finance, chiptuningovou společnost Profichip a o startup iPov Messenger Bot.

Podnik Zetor Engineering, který se ukázal na zmíněném veletrhu, se v oblasti vojenského průmyslu soustředí na vývoj platforem pro vysoce mobilní pásová a kolová terénní vozidla. Agentura zajišťovala, aby se podnik dostal do médií před a po akci i během ní. „Veletrhu předcházela intenzivní příprava, při které jsme navrhli trojici brožur k prezentaci jednotlivých vojenských vozidel a připravili press kit i mediální strategii. Pro veletrh, kde Zetor Engineering představil svůj aktuální vývoj v oblasti military, jsme pak fungovali jako tiskoví mluvčí a hlavní mediální kontakt,“ přiblížil PR manager Martin Bořil, jenž za agenturu komunikaci zaštítil.

Specializovaná brokerská firma Gepard Finance patří ke společnostem, s nimiž agentura Lesensky.cz už v minulosti spolupracovala. Na to nyní Lesenského tým navázal a vedle PR komunikace směřované na novináře zajišťuje i content pro interní potřeby klienta.

K trojici nových klientů, s nimiž agentura vykročila do druhé poloviny roku, patří i společnost Profichip, která se zabývá profesionálním chiptuningem nejen osobních automobilů, ale také kamionů, traktorů či lodí.

„Posledním přírůstkem do našeho portfolia je pak startupový projekt iPov Messenger Bot ze studia Point FM. Projekt využívá Facebook Messenger a automatického robota jako službu pro snadné zajištění povinného ručení a havarijního pojištění vozidel,“ popisuje Tomáš Skolek, PR director agentury Lesensky.cz.