A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Lesensky.cz pomůže SOS dětským vesničkám

Brněnská agentura Lesensky.cz Petra Lesenského vstoupila do druhého kvartálu s novými klienty. Agenturní PR tým se bude starat o propagaci soukromé univerzity BIBS a obchodního Družstva CBA CZ, s medializací problematiky opuštěných dětí a rodin v nouzi pomůže SOS dětským vesničkám. „Spolupráce bude po celou dobu probíhat ve zvýhodněném režimu, kterým se snažíme podpořit neziskové a kulturním organizace,“ podotkl Tomáš Skolek, PR director Lesensky.cz.

Posílené marketingové oddělení agentury zahájí spolupráci s nápojovým koncernem AG Foods (vytvoří pro nový projekt microsite propojenou s kampaní na sociálních sítích a grafický rebranding kávy pro segment horeca) a převezme personální marketing plzeňské logistické a zásilkové firmy KS-Europe (pomůže s náborem nových zaměstnanců – od náborových stránek po online a outdoor reklamu). Aktivity marketingového týmu Lesensky.cz koordinuje Veronika Duchoňová.