Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Lesensky.cz vstupuje do Public Relations Network

Účast brněnské firmy v mezinárodní síti agentur je exkluzivní pro Česko a Slovensko.

Tým agentury Lesensky.cz

Tým agentury Lesensky.cz

PR a marketingová agentura Lesensky.cz se stala členem mezinárodního kolektivu Public Relations Network. Řadí se tak po bok expertních týmů z 28 zemí světa od USA a Mexika, přes Dánsko a Švýcarsko po Jižní Afriku, Singapur nebo Japonsko. Každou zemi zastupuje právě jedna PR agentura. Dohromady nejen sdílí myšlenky a poznatky, jak poskytovat PR služby na nejvyšší úrovni, ale současně umožňují realizovat kampaně po celém světě.

„Být blízko nejmodernějším světovým trendům a nabízet svým klientům mezinárodní přesah považujeme při růstu naší agentury za přirozené. Díky spolupráci s Public Relations Network navíc získáváme možnost posouvat naše vzdělávací projekty, které mají globální potenciál,“ řekl k novému partnerství Petr Lesenský, majitel agentury Lesensky.cz, která při vstupních pohovorech a řešení exkluzivity pro český a slovenský trh zaujala mezinárodní síť svým konceptem PR 360. „PR je základem komunikace v dnešní digitální době, proto se všude na světě odborníci snaží propojit sílu public relations s efektivitou online marketingu,“ doplnil.

Snahou Public Relations Network je najít kvalitního partnera v každém regionu. „Naše hledání kompetentní partnerské agentury v Česku a na Slovensku konečně přineslo ovoce a bílé místo na mapě ve střední a východní Evropě se nám podařilo zaplnit díky agentuře Lesensky.cz. Kromě agenturních referencí nás u nového partnera oslovilo moderní myšlení, zajímavé vize a profesionální komunikace,“ uvedl Veit Mathauer, managing partner německé společnosti Sympra a předseda představenstva Public Relations Network.

Všichni členové mezinárodního kolektivu PR expertů se pravidelně scházejí střídavě v Evropě a v některé mimoevropské destinaci. Příští setkání proběhnou ve Vídni a v Šanghaji.