Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Lesenský přibírá Digisemestr a Ecommerce Expo

Tým agentury Lesensky.cz

Tým agentury Lesensky.cz

Jindřich Fáborský svěřil agentuře Lesensky.cz po Marketing festivalu také mediální servis svých dalších dvou projektů. Agenturní tým Petra Lesenského nově zaštítí PR pro vzdělávací program Digisemestr a veletrh Ecommerce Expo Prague. Spolupráce kromě klasického PR zahrnuje koordinaci mediálních partnerství a odborné konzultace.

Vztahy s médii pro Fáborského projekty zastřeší za agenturu ředitelka marketingového týmu Veronika Duchoňová. V rozšířeném partnerství se agentura bude kompletně starat o mediální složku komunikace – od akreditací a dlouhodobých mediálních spoluprací po zajišťování exkluzivních rozhovorů s řečníky. 

Pevnějšího napojení na Marketing Festival, Digisemestr i Ecommerce Expo plánuje brněnská agentura využít i pro interní vzdělávání a hledání nových lidí. “Díky celoagenturní účasti na Festivalu a Expu budeme mít přehled o nejnovějších trendech v digitálním marketingu a budeme moci obratem inovovat své produkty i kampaně. Na Digisemestru se pak zaměříme na kontakt se začínajícími marketéry, mezi nimiž budeme případně hledat i nové spolupracovníky,“ říká Duchoňová.