Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Letní speciály mají Aktuálně.cz, Blesk i iDnes.cz

Chalupaření, Jan Hus, varský festival, Tour de France, humor a koupání jsou témata prázdninově zabaleného obsahu Economie, Czech News Center i Mafry.

Čistě internetové Aktuálně.cz v létě postupně uvede tři speciály. Dnes 2. července spustil první z nich o Janu Husovi. Jde o infografiku s životními milníky reformátora, od jehož smrti letos uplyne 600 let, a test, jak by se kdo choval na jeho místě. Druhým speciálem je průvodce festivalem v Karlových Varech, s možností plánovat prostřednictvím interaktivní mapy, vybrat si ubytování či nejlepší filmy a večírky. Třetím speciálem bude na Aktuálně, ten o cyklistickém závodu Tour de France, včetně jeho online přenosu.

Deník Blesk přichází s projektem Chalupářské léto, jenž slibuje tipy a rady na léto strávené na chatách a chalupách. Sestává z online rozhovorů na Blesk.cz s odborníky na hobby, zahradu, vaření či houbaření, z poraden v tišteném Nedělním Blesku a z vložených příloh v Magazínu Blesk TV. Součástí Chalupářského léta jsou i dva samostatně prodejné speciály z edice Blesk Extra, a to Chalupáři, 40 let s DVD se seriálem a Humoresky Nedělního Blesku.

S prázdninovým speciálem nazvaným prostě Léto přišel i zpravodajský portál iDnes.cz. Slibuje po dobu července a srpna mix praktických informací (test koupališť, teplota vody, kulturní a cestovatelské tipy), zajímavých článků, receptů, horoskopu a soutěží (fotosoutěž Moje letní ráno).