Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Léto na Barrandově: Čechova show se odsouvá na 22. hodinu, pak se celá zreprízuje

Pořad využívá tytéž nové kulisy jako publicistický týdeník Témata týdne. Foto: TV Barrandov

Čechova show využívá tytéž nové kulisy jako publicistický týdeník Témata týdne. Foto: TV Barrandov

Na dva nejexponovanější večery letního televizního programu, tedy na úterý a čtvrtek, se televize Barrandov rozhodla nestavět pořady vlastní tvorby do přímého střetu s výraznými cykly větších komerčních stanic. Počínaje 25. červnem Nova na úterý a čtvrtek po 20. hodině nasazuje seriálovou novinku Doktoři z Počátků, Prima proti tomu postaví reprízu Dietlova seriálu Synové a dcery Jakuba skláře.

Barrandov v těchto dvou dnech od července vyhradí čas mezi 20. a 22. hodinou akvizičním německým romantickým filmům - v úterý podle Ingy Lindström, ve čtvrtek podle Emilie Richards.

Konkrétně v úterý pak až do času od 22.10 odsune novou talk show Kdopak by se Čecha bál s Františkem Ringo Čechem. Cyklus je šestidílný, začal se vysílat v úterý 4. června, premiéry tedy půjdou do 9. července, pak Barrandov celou sérii o útercích zopakuje. Médiáři to řekl programový ředitel Barrandova Petr Lesák. Pořad přitom dosud začíná po 20. hodině, na 22. hodinu se posunou poslední dva díly 2. a 9. července. Střet s letními hity Novy a Primy tak vyzkouší jedinkrát, a to 25. června.

Pondělní večery v létě pokračují se socialistickými seriály Třicet případů majora Zemana a od 24. června třináctidílným Okresem na severu.

Středy patří tradičně Vtipu za stovku a sérii Věřte nevěřte, pak po 22. hodině bude zařazován bulvární magazín Exkluziv! s Kateřinou Brožovou.

Ve čtvrtek po 22. hodině půjde kupovaný seriál Zákon a pořádek, reprízy.

O pátečních večerech Barrandov využije poslední svá možná opakování filmů s Vinnetouem a pak reprízy vlastních pořadů Sejdeme se na Cibulce a To byl náš hit. Sobotní večery obsadí zvířecí filmy pro celou rodinu - propagující letní soutěž Barrandovský čumáček - a nedělní večery ženské thrillery a pak premiérové díly seriálu Zákon a pořádek.