Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Léto na Nově: tři novinky a reprízy Ordinace, Heleny, Comebacku, Kriminálky Anděl, Výměny manželek

Za dva týdny, od pondělí 24. června najede televize Nova na prázdninové vysílací schéma. V pátek 21. června tradičně na léto přeruší vysílání premiérových dílů svých dvou nejpopulárnějších seriálů Ulice (jde od pondělí do pátku od 18.30) a Ordinace v růžové zahradě (v úterý a ve čtvrtek od 20.20). V dalších týdnech pak bude stavět na třech novinkách a řadě repríz. Ukazují to dnes zveřejněné programové plány.

Novinky budou k vidění jen v úterý a ve čtvrtek večer. Do času místo Ordinace nasadí Nova její venkovskou odvozeninu Doktoři z Počátků, po nich půjdou v úterý půlhodinové speciály publicistického týdeníku Víkend nazvané Víkendové prázdniny, ve čtvrtek ze zahraničí převzatá skečová show se seniory Sígři ve výslužbě.

Doktoři z Počátků. Foto: TV Nova

Doktoři z Počátků jsou jako Ordinace z lékařského prostředí. Foto: TV Nova

Sígři ve výslužbě. Foto: TV Nova

Ze skečového pořadu Sígři ve výslužbě. Foto: TV Nova

Mimo to se Nova rozhodla neriskovat a neutrácet, tedy opět zrecyklovat několik svých seriálů. Počínaje pondělkem 24. června půjde každý všední podvečer znovu od prvního dílu z roku 2005 Ordinace v růžové zahradě, v pondělí a ve středu večer Kriminálka Anděl, po ní sitcom Comeback. V pátek pak od prvního dílu z jara 2012 sitcom Helena, po ní Výměna manželek, od roku 2008. Comeback a Helenu přitom Nova reprízuje už v těchto týdnech, před létem začne „nanovo“.

Sobota večer bude patřit americkým filmům, neděle po 20. hodině pak zřejmě starším českým, jak ukazuje uvedení snímku Copak je to za vojáka? s Jiřím Langmajerem v neděli 30. června.

Nova letos v létě sáhla i po socialistickém seriálu - už ode dneška 10. června dává každé pondělí od 9.50 cyklus z roku 1979 Dnes v jednom domě, o soužití v panelovém domě na sídlišti Sojčí vrch.

PODVEČERNÍ A VEČERNÍ PROGRAM TV NOVA OD PONDĚLÍ 24. 6.
pondělí 17.30 Ordinace v růžové zahradě
18.30 Námořní vyšetřovací služba XI
20.20 Kriminálka Anděl
21.25 Comeback
úterý 20.20 Doktoři z Počátků
21.30 Víkendové prázdniny
středa 20.20 Kriminálka Anděl
21.25 Comeback
čtvrtek 20.20 Doktoři z Počátků
21.30 Sígři ve výslužbě
pátek 20.20 Helena
20.50 Výměna manželek
sobota americké filmy
neděle 20.20 starší český film
Zdroj: programové plány TV Nova