V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

„Letos chceme originální dárek!“

Jako každý rok i letos se tento pokřik ozývá ze zasedacích místností firem a agentur. Každý rok je to velké téma, hledáme originalitu, vtip, a současně také kvalitu a užitnou hodnotu. Každý rok chceme potěšit obchodní přátele, své blízké, rodinu. Znám to z vlastní agenturní praxe. Týdny, někdy měsíce, se přemýšlí nad originálním vánočním dárkem. Buďme originální, víc digitální, šokující, na hraně. A víte, co jsem pak slýchával od svých klientů? „Jako... byla to sranda, ale štangle salámu, nebo losos jako minule by mi udělal větší radost.“ Tohle je holý fakt.

Právě proto každoročně v Ahmad Tea sestavujeme nabídku dárkových balení a kazet našich prémiových čajů, které vám mohou tento proces usnadnit. Darujte s nám chvíli pro šálek čaje.

Veselé vánoce s Ahmad Tea

Veselé vánoce s Ahmad Tea

Výběr čajů Ahmad Tea

Výběr čajů Ahmad Tea

Když pomineme vysokou kvalitu čajů, reprezentativní design a prémiovost značky, mají dárková balení čajů Ahmad Tea nespornou výhodu. Stejnou radost jako v okamžik obdarování totiž udělají pokaždé, když je obdarovaný otevře, aby si připravil svoji chvíli pro šálek čaje.

Dostává tak vlastně dárek pokaždé, když otevře dárkovou kazetu nebo dózu… A pokaždé si tak na vás vzpomene!

A abychom podpořili response rate, rozhodli jsme se vás nasměrovat jasným call-to-action.

Nakupte nad 1.000 Kč a dopravu máte zdarma.

Uplatněte v našem bezedném košíku kupón ctumediar2017 a získáte 10% slevu.

Pokud máte zájem o větší objem dárkových čajů, raději nás prosím kontaktujte.

Těším se na vaše objednávky,

Jiří Macek
e-commerce manager Ahmad Tea

Text je placenou inzercí značky Ahmad Tea


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131