Boučka dopoledne na Evropě 2 nahradí Cejnar

Do vysílání rádia pro mladé se vrací Jindra Ekl a nováčkem bude Jakub Kotek alias Koťák.

Pavel Cejnar

Pavel Cejnar

Po odchodu Libora Boučka do chystané zpravodajské televize CNN Prima News upravuje rádio Evropa 2 programové schéma. V pondělí 27. ledna přesune některé moderátory i pořady.

Čas od 9 do 12 hodin ve všední dny, kdy Bouček vysílal pořad Afterparty, zčásti přebírá Pavel Cejnar. Afterparty dál navazuje na Ranní show Evropy 2 s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým, která běží od 6. do 9. hodiny, ale bude se vysílat jen do 11 hodin.

Jindra Ekl

Jindra Ekl

Cejnar dosud moderoval od 12 do 15 hodin pořad Maxximum muziky. Ten se nyní posouvá do času od 11 do 13 hodin. Moderovat ho bude Jindra Ekl. Ten už na Evropě 2 působil, tvořil dvojici s Tomášem Zástěrou a uváděl hitparádu Evropa 2 Music Chart. Z rádia před třemi lety odešel, dělal pak pro internetovou DV TV nebo televizi Prima Cool.

Součástí Eklova bloku bude hudební rubrika Kultovka Evropy 2, v níž moderátor pouští vybraný legendární song, a od 5. února každou středu nová rubrika Rap ateliér, v níž host pro posluchače vybere jeden až dva songy z českého nebo slovenského rapu.

Jakub Kotek

Jakub Kotek

Čas od 13 do 15 hodin bude ve všední dny patřit Jakubu Kotkovi zvanému Koťák. Ten je známý z hudební televize Óčko, moderoval na Primě reportáže pro magazín Top StarAftershow série Česko Slovensko má talent nebo ve Snídani s Novou.

Programové schéma Evropy 2 ve všední dny

čas blok moderují
6 - 9 Ranní show Leoš Mareš, Patrik Hezucký
9 - 11 Afterparty Pavel Cejnar
11 - 13 Maxximum muziky Jindra Ekl
13 - 15 Maxximum muziky Jakub „Koťák“ Kotek
15 - 18 Odpolední show Tomáš Zástěra, Zorka Hejdová
18 - 20 Večer na maxximum Ondřej Urban, Petr Říbal
20 - 22 Maxximum muziky -
22 - půlnoc 3v1 (od pondělí do čtvrtka) Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová, Martina Pártlová

Zdroj: Evropa 2