Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Lidl otevře prodejnu v bytovém domě Karolína Plazza v pražském Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Součástí dokončovaného moderního bytového komplexu Karolína Plazza, který se nachází v pražském Karlíně mezi ulicemi Sokolovská a Křižíkova, bude i nová prodejna německého řetezce Lidl v Česku. Otevření se plánuje na červen. Pro Lidl to bude další prodejna v širším centru Prahy, po provozovně, která se chystá v administrativně-obchodním komplexu Letná mezi ulicemi Veletržní a Strojnická uprostřed rezidenční čtvrti Prahy 7.

Lidl bude součástí nového bytového projektu, který tvoří tři vzájemně propojené domy. V přízemí se nachází menší obchodní a kancelářšké prostory, prodejna Lidl bude umístěna v prvním podzemním podlaží s přímým vstupem z ulice Sokolovská. Zákazníci zde najdou veškerý sortiment včetně pekárny v uspořádání podle nového konceptu na prodejní ploše o velikosti 1.000 metrů čtverečních. Pro zákazníky bude parkování zdarma v podzemních garážích.