Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Lidl otevře prodejnu v bytovém domě Karolína Plazza v pražském Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Nový Lidl v Karlíně

Součástí dokončovaného moderního bytového komplexu Karolína Plazza, který se nachází v pražském Karlíně mezi ulicemi Sokolovská a Křižíkova, bude i nová prodejna německého řetezce Lidl v Česku. Otevření se plánuje na červen. Pro Lidl to bude další prodejna v širším centru Prahy, po provozovně, která se chystá v administrativně-obchodním komplexu Letná mezi ulicemi Veletržní a Strojnická uprostřed rezidenční čtvrti Prahy 7.

Lidl bude součástí nového bytového projektu, který tvoří tři vzájemně propojené domy. V přízemí se nachází menší obchodní a kancelářšké prostory, prodejna Lidl bude umístěna v prvním podzemním podlaží s přímým vstupem z ulice Sokolovská. Zákazníci zde najdou veškerý sortiment včetně pekárny v uspořádání podle nového konceptu na prodejní ploše o velikosti 1.000 metrů čtverečních. Pro zákazníky bude parkování zdarma v podzemních garážích.