Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Lidl představí 4. prosince další várku oblečení, opět s Heidi Klum

Z prosincové kolekce Lidlu

Z prosincové kolekce Lidlu

Německý maloobchodní řetězec Lidl oznámil, že další část ze své nové módní kolekce představí 4. prosince. První část nabídky oblečení a doplňků, které navrhovala německá modelka Heidi Klum, Lidl představil 18. září. Prodeji první kolekce s názvem Heidi & The City předcházela účast řetězce na newyorském fashion weeku. Druhá limitovaná kolekce je opět vytvořena ve spolupráci s Klum a ponese název #Letscelebrate.

Z prosincové kolekce Lidlu

Z prosincové kolekce Lidlu

Prosincová nabídka má být inspirována vánočními svátky, zatímco ta první se soustředila na každodenní nošení. Celkem se bude jedna o 70 módních kousků, mezi něž bude patřit například kabát, blazer, šaty nebo štola. „Chtěla jsem vytvořit módu, ve které budeme o svátcích jen zářit a která přitom bude jednoduchá a elegantní,“ řekla k druhé kolekci modelka Heidi Klum. Hlavními prvky druhé kolekce mají být teplé barvy a materiály jako samet, satén s flitry a umělá kožešina. Cenově se má oblečení pohybovat od 200 Kč do 900 Kč. Kromě oblečení ve velikostech 34 až 44 nabídka opět zahrnuje i módní doplňky. 

Z prosincové kolekce Lidlu

Z prosincové kolekce Lidlu

Prodej kolekce začne během prosince v Česku ve všech 234 prodejnách. Spolu s redesignem svých prodejen do modernějšího vzhledu a spojením s německou topmodelkou cílí Lidl na náročnější klientelu. Ke svým službám v Česku také na konci září přidal e-shop, kde slibuje zboží doručit do tří dnů od objednání.