Lídrárna — Petr Sýkora

Jak se prodával Papirius Američanům? Jak se zakládal Dobrý anděl? I to Petr Sýkora poví na prvním setkání, které pořádáme se sdružením pro neformální vzdělávání Lídrárna.

Petr Sýkora

Petr Sýkora

Sdružení pro neformální vzdělávání Lídrárna a společnost Global Marketing vás zvou na své první inspirativní setkání s podnikatelem, filantropem a spoluzakladatelem nadace Dobrý anděl a prodejce kancelářských potřeb Papirius Petrem Sýkorou.

Petr Sýkora se podělí o své zkušenosti z podnikání včetně prodeje firmy Papirius americké Office Depot i o to, jaký byl jeho „zaměstnanecký poměr“ v této společnosti. Promluví také o tom, co ho vedlo k založení nadace Dobrý anděl a jak se v ní dnes angažuje. Prozradí, jaké vyznává hodnoty, proč je vegetariánem, a co dělá ve svém volném čase.

Kdy a kde

Akce proběhne 1. října 2015 od 18.00, v Global Centru. Prostor bude k dispozici od 17.30, vstupné je dobrovolné. Počet je omezen na 80 účastníků.

Kdo za akcí stojí

Organizátorem projektu je sdružení, které podporuje vzdělávání a osobní růst mladých lidí a vůdčích osobností Lídrárna. Tu založili Martin Lupa, Adam Svejkovský, Zdeněk Flídr, Nataly Žáčková, Daniel Kostan, Martina Brixí a Hana Palejová. Cílem sdružení je nacházet největší české lídry současnosti a společně s nimi inspirovat a rozvíjet nejen mladou generaci. Kromě setkávání se zajímavými osobnostmi Lídrárna organizuje další rozvojové aktivity jako workshopy, mentoring nebo exkurze do inspirativních firem.

Sdílejte