Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

Lidské zdroje agentury In Creative řídí Horáková

Elena Horáková

Elena Horáková

Brněnská marketingová agentura In Creative posiluje svůj tým o specialistku na HR Elenu Horákovou, která poslední dva roky působila v personální agentuře Advanced Search Technology, kde vyhledávala odborníky na IT. Teď bude mít na starosti kompletní nábor zaměstnanců. Jen za poslední měsíc rozšířila agentura svůj tým o pět nových specialistů, celkem jich má 30. Kromě Česka stále aktivnější na Slovensku, tam právě rozšiřuje obchodní tým.

Online marketingová agentura In Creative Michala Olberta a Jakuba Horáčka vznikla v roce 2014. Klientům jako Bang & Olufsen, E.on, Galard či Rolls Royce poskytuje komplexní marketingovou podporu na internetu, specializuje se rovněž na virtuální prohlídky Google Street View. Patří mezi české držitele certifikátů Google Partner a Google Trusted Agency.