Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Lidské zdroje agentury In Creative řídí Horáková

Elena Horáková

Elena Horáková

Brněnská marketingová agentura In Creative posiluje svůj tým o specialistku na HR Elenu Horákovou, která poslední dva roky působila v personální agentuře Advanced Search Technology, kde vyhledávala odborníky na IT. Teď bude mít na starosti kompletní nábor zaměstnanců. Jen za poslední měsíc rozšířila agentura svůj tým o pět nových specialistů, celkem jich má 30. Kromě Česka stále aktivnější na Slovensku, tam právě rozšiřuje obchodní tým.

Online marketingová agentura In Creative Michala Olberta a Jakuba Horáčka vznikla v roce 2014. Klientům jako Bang & Olufsen, E.on, Galard či Rolls Royce poskytuje komplexní marketingovou podporu na internetu, specializuje se rovněž na virtuální prohlídky Google Street View. Patří mezi české držitele certifikátů Google Partner a Google Trusted Agency.