Linda Bartošová má na Aktuálně.cz nový podcast Safe Space

Moderátorka Spotlightu přidala další pořad, ve zvuku. Snaží se o dokumentárnější přístup.

Safe Space je nový podcast Lindy Bartošové

Safe Space je nový audiopodcast Lindy Bartošové. První epizoda přináší pohled na fenomén Barbie v souvislosti s novým blockbusterem režisérky Grety Gerwig. Grafika: Aktuálně.cz

Zpravodajský web Aktuálně.cz vydavatelství Economia spouští nový publicistický podcast Safe Space Lindy Bartošové. Vychází jako audio, hudbu k němu vytvořil Ondřej Holý alias Dné a je zdarma na webu i na platformách Spotify či Apple Podcasts.

„Zabývá se tématy, která jsou ve společnosti rozšířená, ale často ověnčená stereotypy či nepochopením. Dokumentární formou prozkoumává otázky dnešní společnosti, mladé generace, popkultury, feminismu, hudby, filozofie a poskytuje místo pro nejrůznější zkušenosti a perspektivy,“ uvádí Economia o novém pořadu. „V podcastu zpracovávám témata, která si říkají o intimnější a právě dokumentárnější formu, nabízí kontext, nejrůznější perspektivy i osobní příběhy,“ doplňuje Bartošová.

Ta je zároveň jednou ze dvou moderátorek letos spuštěného videopodcastu Spotlight, který na Aktuálně nahradil produkci DVTV. Economia si výměnu chválí a uvádí, že za poslední rok zdvojnásobila poslechovost svých pořadů na více než 300.000 přehrání měsíčně.

Sdílejte