Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Luděk Staněk je novým moderátorem Pressklubu

Luděk Staněk. Foto: Mall.tv

Luděk Staněk. Foto: Mall.tv

Novým moderátorem podvečerního diskusního pořadu Pressklub na rádiu Frekvence 1 bude publicista Luděk Staněk. „Má poměrně vyhraněné názory a zároveň smysl pro humor. A to je skvělá kombinace. Čtu rád jeho rozhovory, je v nich zaujetí a vášeň. Líbí se mi i jeho expresivní projev na Mall.tv. Luděk nám zkrátka ideálně zapadá do nové, modernější podoby Press klubu,“ tvrdí ředitel Frekvence 1 Miroslav Škoda. Staněk bude moderovat jednou týdně, prvním jeho hostem bude ve čtvrtek 23. května bývalý vrcholný manažer Microsoftu Jan Mühlfeit. Pressklub naopak po 17 letech opouští Luboš Xaver Veselý, jde do Českého rozhlasu. Dalšími moderátory zůstávají Luboš Procházka a Ondřej Novotný.

Novou vizuální podobu Událostí Luďka Staňka vytvořil Lukáš Veverka. Foto: Mall.tv

Novou vizuální podobu Událostí Luďka Staňka vytvořil Lukáš Veverka. Foto: Mall.tv

Staněk zároveň zůstává protagonistou pořadu Události Luďka Staňka internetové televize Mall.tv. Ta spadá pod Mall Group, kterou mediální firmou Czech Media Invest, do něhož spadá mimo jiné Frekvence 1, pojí stejný spoluvlastník Daniel Křetínský. Události Luďka Staňka přešly od 13. května z týdenní na denní periodicitu. Vysílají se každý všední večer. Má to tak být zatím do konce června.

„Ke změně jsme se rozhodli jednak proto, abychom mohli rychleji reagovat na zprávy a měli všechny vtipy jako první, a za druhé proto, že to ještě nikdy nikdo nezkusil, respektive lidem, kteří to zkusili, se to nepovedlo. Chceme být pionýři a uspět tam, kde všichni ostatní předtím selhali,“ podotkl Staněk. Jeho Událostí proto rozšířily tvůrčí tým. Přibyli scenáristé Rostislav Oboňa alias Starý mrzout, Ondřej Formánek a Dominik Dabrowski.