V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Luděk Staněk: v redakcích panuje řízená panika

Ve vydavatelských domech panuje dnes více či méně řízená víceméně panika. A mediální domy vedou plnoformátovou válku. To řekl Luděk Staněk, muž, jenž tvoří hned pro tři vydavatelství (Czech News Center, Economia, Mafra) a další plánuje. Ve třicátém podcastu.

Luděk Staněk (uprostřed) hostem podcastu Médiáře

Luděk Staněk (uprostřed) hostem podcastu Médiáře

Prý proniklo i do Respektu – I v Itálii sledujeme muže, který zasahuje do videoprodukce tří vydavatelství – Bude i slow TV z mazací tramvaje? – Psaní už člověka neuživí, budoucnost je ve videu – Ondřejovi se povedl vtip i oslí můstek – Luděk přednesl anekdotu o Filipu Horkém – Kdo z velkých kluků s výtlakem se dřív utaví? – Zařizování kanceláře v centru Prahy – Co jsme zašantročili v Přítomnosti - Hodnotíme novou podobu Respektu – Když Luděk a Marek zakládali Informační servis - Proč už Luděk nedělá hudební žurnalistiku - To vše uslyšíte v našem jubilejním, třicátém podcastu. Výjimečně ve skoro třiceti minutách. Byl s námi tentokrát tvůrce Luděk Staněk. Poslouchejte.

Luděk Staněk (uprostřed) hostem podcastu Médiáře

Luděk Staněk (uprostřed) hostem podcastu Médiáře

 

Ukazujeme jako Filip Horký

Ukazujeme jako Filip Horký

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.