V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Lundegaard změnil strukturu, v čele nově Kopřiva

David Kopřiva

David Kopřiva

Na nově vytvořenou pozici generálního ředitele konzultačně-technologické firmy Lundegaard nastoupil David Kopřiva, který v ní dosud měl na starosti rozvoj nových oblastí se zaměřením na inovativní služby, zejména v oblasti financí. Většinu své dosavadní profesní kariéry strávil v BNP Paribas Personal Finance, kde zastával různé pozice v IT. Teď bude jeho úkolem rozšiřovat portfolio poskytovaných služeb a produktů, budovat nové kompetence zejména v oblasti strategických konzultací a také připravit expanzi firmy na zahraniční trhy. „Naší vizí v Lundegaardu je svět, kde existují inteligentní digitální služby, které zjednodušují lidem život,“ prohlásil Kopřiva.

Nově na začátku roku na pozici finančního a provozního ředitele nastoupil Vladimír Uhlíř. Má na starosti finanční a operativní řízení celé firmy. Pozice generálního ředitele a šéfa financí a provozu jsou v Lundegaardu nové, neboť kompetence byly dřív strukturovány jiným způsobem. Uhlíř dřív působil ve skupině SeneCura, TSR Czech Republic, Casablanca INT, Deloitte nebo PwC.

Tomáše Zajíčka ve vedení divize Delivery střídá Libor Šnobl, jehož hlavní odpovědností je výroba a dodávka služeb pro klienty – od návrhu, přes vývoj a testování, po nasazení do provozu a následný servis. Šnobl byl posledních pět let zodpovědný za vývoj externích i interních webových portálů v Moneta Money Bank. Předtím 13 let pracoval v IT pro dceřinou společnost Moneta Auto.

Systémový integrátor Lundegaard loni nastartoval nové projekty, v jejich vývoji letos pokračuje a začíná s jejich implementací u klientů. Jde konkrétně o platformu Klustr pro sjednávání produktů kompletně online, fast data a umělou inteligenci s digitálním scoringem, a open-source projekt React Union.