Made by Vaculik kreativní agenturou Shoptetu

Po výkonnostním marketingu se platforma pro e-commerce pouští i do budování značky.

Kreativu i strategické poradenství pro všechny komunikační aktivity Shoptetu, dodavatele řešení pro polovinu českých e-shopů, dostala plně na starost agentura Made by Vaculik. Spolupráce se týká všech tří trhů, kde platforma pro e-commerce působí - jde o Česko, Slovensko a Maďarsko.

Spolupráce klienta s agenturou začala už začátkem minulého roku 2022, a to konzultačními službami k celkové strategii značky a realizací kampaně Předsevzetí by Shoptet, vytvořením e-shopu s novoročními předsevzetími v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. S letošním lednem se kooperace rozeběhla naplno pro celé portfolio - pro značky Shoptet, Shoptet Premium i všechny současné i budoucí subbrandy, jako je například Shoptet Pay.

„Po delším období, kdy jsme se soustředili na výkonnostní marketing, se společně s Made by Vaculik pouštíme také do budování značky, včetně imageové komunikace,“ říká marketingový manažer Shoptetu Ivo Mrena.

„O značce Shoptet možná slyšíte poprvé, ale s 99% pravděpodobností jste už v některém z e-shopů vytvořených na této platformě nakoupili,“ podotýká Ronald Lupták, šéf agentury Made by Vaculik, a doplňuje: „Naším úkolem je na trhu e-commerce zviditelnit značku Shoptet na všech trzích, kde v současné době působí, a také na trzích, kam bude Shoptet v budoucnu expandovat.“