Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Mádl, Šulcová či Stránský nově v Seznam Zprávách

Seznam.cz nabral další várku lidí z Economie, Mafry, Českého rozhlasu, ČT a Barrandova.

Luděk Mádl

Luděk Mádl

Redakce internetových Seznam Zpráv portálu Seznam.cz Iva Lukačoviče hlásí další várku nově příchozích. Jsou mezi nimi známá jména z konkurenčních médií, kde zastávali různé pozice.

Přichází tak konkrétně Luděk Mádl, sportovní reportér z Economie, který se i v novém působišti hodlá věnovat investigaci a sportovním kauzám, moderátorky Českého rozhlasu Helena Šulcová (má uvádět nový diskusní pořad, do něhož budou zapojeni i diváci a jejich komentáře) a Ivana Navrátilová (má tvořit obsah zaměřený na životní styl a moderovat), ekonomická redaktorka Českého rozhlasu Plus Markéta Bidrmanová (bude připravovat ekonomickou verzi pořadu Duel) či moderátor ČT24 Tomáš Vzorek (rozšiřuje tým moderátorů živého vysílání). Nová je také reportérka Monika Ryšavá z deníku Mladá fronta Dnes, má se věnovat zejména politickým tématům a velkým zpravodajským událostem.

Helena Šulcová

Helena Šulcová

Novými editory jsou Jan Stránský (v Mafře řídil severočeskou redakci Mladé fronty Dnes, v Seznamu má budovat a řídit síť krajských zpravodajů), Vedran Kovačevič (reportér Top Star magazínu televize Prima, několik let vedl společenskou rubriku iDnes.cz, v Seznamu bude editorem lifestylového obsahu) a Karel Dlabač (rozšiřuje tým editorů vysílání, dosud byl vedoucím editorem večerních zpráv televize Barrandov). Jako dramaturgyně přišla Blanka Kubíková, jež spoluvytvářela ranní vysílání ČT a je scenáristkou a průvodkyní televizní série 13. komnata, v Seznamu teď zodpovídá za rozvoj lifestylových pořadů.