Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Madle vystřídá Hávovou jako mluvčí ČSOB

Patrik Madle

Patrik Madle

Novým tiskovým mluvčím ČSOB bude od září Patrik Madle. Nahradí tak Pavlu Hávovou, která odchází na mateřskou dovolenou, a dostane na starost hlavně externí komunikaci banky a s ní spojené projekty. Do týmu externí komunikace nastoupila i Michaela Průchová, její agendou budou specifické projekty skupiny ČSOB a rovněž komunikace dceřiných firem. Ve funkci nahrazuje Lenku Vosátkovou.

Michaela Průchová

Michaela Průchová

Madle ČSOB pracuje na různých marketingových pozicích od roku 2014, přichází z týmu marketingové komunikace. Průchová posledních pět let pracovala v agentuře Grayling, kde vedla korporátní tým. Oba budou na nových pozicích působit v útvaru komunikace a společenské odpovědnosti pod vedením Kateřiny Krásové a pracovat v týmu společně s tiskovou mluvčí Poštovní spořitelny Monikou Buřičovou.