O tomto víkendu tragicky zemřel Petr Zettner, který od září jako šéfredaktor vedl Rádio Junior. Oznámil to Český rozhlas. Generální ředitel René Zavoral vzpomněl Petra Zettnera jako odborníka, profesionála a kamaráda a za sebe i rozhlas vyjádřil soustrast rodině i pozůstalým.

Madle vystřídá Hávovou jako mluvčí ČSOB

Patrik Madle

Patrik Madle

Novým tiskovým mluvčím ČSOB bude od září Patrik Madle. Nahradí tak Pavlu Hávovou, která odchází na mateřskou dovolenou, a dostane na starost hlavně externí komunikaci banky a s ní spojené projekty. Do týmu externí komunikace nastoupila i Michaela Průchová, její agendou budou specifické projekty skupiny ČSOB a rovněž komunikace dceřiných firem. Ve funkci nahrazuje Lenku Vosátkovou.

Michaela Průchová

Michaela Průchová

Madle ČSOB pracuje na různých marketingových pozicích od roku 2014, přichází z týmu marketingové komunikace. Průchová posledních pět let pracovala v agentuře Grayling, kde vedla korporátní tým. Oba budou na nových pozicích působit v útvaru komunikace a společenské odpovědnosti pod vedením Kateřiny Krásové a pracovat v týmu společně s tiskovou mluvčí Poštovní spořitelny Monikou Buřičovou.