Mafra najala Kyšu a Strnada pro Mediahub.cz

V červnu má odstartovat nový oborový web o médiích a masové komunikaci.

Zdeněk Strnad nedávno pracoval jako volební manažer Pirátů, zde na loňských Rozpravách o médiích

Zdeněk Strnad nedávno pracoval jako volební manažer Pirátů, zde na loňských Rozpravách o médiích na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy

Odnož slovenského mediálního časopisu a webu Stratégie plánuje v Česku spustit Mafra Slovakia, tamější pobočka tuzemského mediálního domu Mafra v majetku Andreje Babiše, vlastníka koncernu Agrofert, který je zároveň šéfem vládního hnutí ANO a českým ministrem financí. Nový web se má jmenovat Mediahub.cz, začít má v červnu a psát ho mají Zdeněk Strnad a Leoš Kyša. Věnovat se mají primárně médiím a masové komunikaci, v Česku i okolních zemích. Uvedly to slovenské Stratégie. Na novince se má podílet i šéf Strategie.sk Ivan Krasko.

Strnad kromě oborových titulů, webu Reflexu či teď v internetovém magazínu TukuTuku před nedávnem pracoval jako volební manažer politické strany Pirátů, Kyša po zkušenostech z časopisů Týden či Instinkt naposled publikoval v českém měsíčníku Strategie (vydává ho Mladá fronta) a jako šéfredaktor vede revui Umění darovat, kterou vydává Nadace Via.