Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Mafra pořádá další výroční Nákupy Ona Dnes

Nákupy Ona Dnes fungují stejně jako déle existující Dny Marianne

Nákupy Ona Dnes fungují stejně jako déle existující Dny Marianne

V deníku Mladá fronta Dnes, respektive v její příloze pro ženy Ona Dnes v pondělí 21. října opět vycházejí slevové kupony do obchodů po celém Česku, slevy dosahují až 70 %, prodávají se oblečení, obuv, kosmetika, léky, bytové doplňky či zájezdy, z obchodů se účastní Sconto nábytek, JN Interiér, Martinus.cz či třeba The North Face.

Partnerem výroční marketingové akce je Visa. Akce trvá týden, končí víkendovým programem před pražským Obchodním centrem Nový Smíchov. Kampaň na podporu speciálního vydání magazínu Ona Dnes poběží v televizi Nova, na Primě a Primě Love, v celoplošných rozhlasových stanicích, portálu iDnes.cz a v místě prodeje formou plakátů a letáků.