Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Mafra spouští dárkové karty Dárkomat

Prodej dárkových karet má zahrnout desítky prodejen z různých segmentů. Zatím se distribuují jen v Albertu, přibýt mají benzinové pumpy či trafiky.

Mediální skupina Mafra spustila ve středu 2. prosince projekt Dárkomat, který přináší dárkové karty nejznámějších značek na českém trhu na jednom místě. Exkluzivním partnerem projektu se stal obchodní řetězec Albert. V každé jeho prodejně budou speciální stojany s kartami.

Dárkomat zahrne nabídky z prodejen Marionnaud, Klenoty Aurum, firmy na zážitky Allegria, oblečení Answear, knihkupectví Neoluxor, e-shopu Lékárna.cz, dále třeba předplatné týdeníku Téma Mafry. Dárkové karty budou k dispozici v různých hodnotách, nejčastěji 500 Kč a 1.000 Kč. Platit budou 12 měsíců.

„Letos představíme deset dárkových karet a v příštím roce další desítky karet ze segmentu módy, zábavy, herního průmyslu, i čistě finanční produkty. Naším cílem je vybudovat stejně robustní platformu, jakou můžete najít například v sousedním Německu, Švýcarsku, Rakousku nebo USA,“ přiblížil produktový ředitel Mafry Patrik Mališ.

Mafra zároveň chystá spuštění prodeje kreditu přes aplikaci v iOS. Má se rovněž rozšiřovat počet distribučních míst, konkrétně o čerpací stanice a prodejny tisku.