V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Magazín Bydlení nově vydává Business Media CZ, v licenci od Bauer Media

Magazín Bydlení o bydlení a bytové kultuře z portfolia vydavatelství Bauer Media vydává počínaje 1. zářím společnost Business Media CZ. „Časopis tak mění svého vydavatele, avšak historická ochranná známka magazínu vydávaného od roku 1979 zůstává ve vlastnictví Bauer Media,“ oznámil jednatel firmy Jaromír Skopalík.

Bauer Media přitom setrvává v segmentu časopisů o bydlení a bytové kultuře, soustředit se ale bude na levnější titul Tina Bydlíme. Business Media CZ má v portfoliu ze segmentu bydlení luxusnější magazíny Moderní byt a Můj dům a jejich odnože.

Titul Bydlení se v Business Media CZ stal součástí skupiny interiérových titulů vedené publisherem Petrem Tschakertem, zároveň šéfredaktorem nejčtenějšího českého interiérového časopisu o bytové kultuře Moderní byt. Podnik se tím stal nejsilnějším hráčem v segmentu titulů o bytové kultuře, stavebnictví a architektuře na časopiseckém trhu v České republice.

„Díky nové akvizici jsme nyní součtem našich titulů schopni každý měsíc zasáhnout 321 tisíc čtenářů, kteří plánují nákup bytu, domu nebo jejich zařízení,“ zdůvodnil převzetí časopisu Tomáš Tkačík, generální ředitel Business Media CZ.