Magazín Marionnaud se mění, řídí ho Kramárová

Šéfredaktorkou čtvrtletníku je Michaela Kramárová, dělá na něm i Helena-Kateřina Fialová.

Michaela Kramárová

Magazín Marionnaud vede Michaela Kramárová. Foto: Anna Kovacic

Magazín Marionnaud stejnojmenné sítě parfumerií přichází s novým konceptem. Dosud plnil především funkci katalogu výrobků a informoval zákazníky o slevách a dárcích k nákupu. Loni na podzim se pod vedením někdejší dlouholeté šéfredaktorky časopisu Žena a život Michaely Kramárové přeměnil v magazín, který kromě servisu nabízí i původní články, rozhovory a doporučení v oblasti péče o pleť.

Spolu s Kramárovou se na tvorbě čtvrtletníku podílí Helena-Kateřina Fialová, první šéfredaktorka české Elle, Veronika Hesounová jako editorka a Jana Urbánková, dlouholetá art directorka Ženy a život, která se stará o grafickou stránku. Časopis Marionnaudu jako svému klientovi dodává firma Fialové firma Hodná holka.

Letos na jaře zvyšuje Marionnaud náklad svého magazínu na 50.000 kusů, rozdává se zdarma. Magazín vychází v Česku a na Slovensku (84 stran) a ve zkrácené podobě (36 stran) i v Maďarsku. Jarní číslo vychází 1. března, s herečkou Vicou Kerekes na titulní straně.

Titulní strana inovovaného magazínu Marionnaud

Titulní stranu inovovaného magazínu Marionnaud fotografovala Anna Kovacic

Z obsahu magazínu Marionnaud

Z cover story magazínu Marionnaud. Foto: Anna Kovacic

Z obsahu magazínu Marionnaud

Z obsahu magazínu Marionnaud

Z obsahu magazínu Marionnaud

Z obsahu magazínu Marionnaud

Z obsahu magazínu Marionnaud

Z obsahu magazínu Marionnaud

Marketing Marionnaud plánuje pro rok 2020 řadu změn v komunikaci se zákazníky, jejichž cílem má být upevnění pozice značky coby jedničky na českém trhu v oblasti péče o pleť. Značka také loni angažovala novou agenturu pro PR a operace s influencery, stala se jí Nedori Pavla Eichlera. Pod taktovkou agentury už Marionnaud navázal spolupráci se třemi ambasadorkami - kromě Kerekes to jsou rapperka Sharlota a bývalá tenistka Lucie Šafářová.