Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Magazín Top Star na Primě uvádí Gránský

David Gránský střídá v týdeníku Evu Perkausovou, přesunutou do denního bulváru.

Eva Decastelo a David Gránský. Foto: TV Prima

Editorka pořadu Eva Decastelo a David Gránský jako moderátor. Foto: TV Prima

Televize Prima mění svůj bulvární Top Star magazín. Od 17. ledna jej přesouvá ze středy na úterý na čas 21.35, stopáž se zkrátila z hodiny na přibližně 40 minut, novým moderátorem je David Gránský a editorkou Eva Decastelo. „Reportáže budou svižnější, některé zaměřené na mladší diváky,“ přiblížila. Decastelo se jako tváře na obrazovku vrací společně s Agátou Prachařovou.

Prima tak z týdenního vydání odsunula Evu Perkausovou. Ta nastupovala v září 2015 s cílem přilákat k pořadu mladé muže, v dubnu 2016 k ní Prima přidala Petra Vágnera. Od ledna Perkausová uvádí denní vydání bulváru Top Star, který chodí od 19.55. Střídá se v tom s Vágnerem a také s Miroslavem Šimůnkem.

Eva Perkausová. Foto: TV Prima

Eva Perkausová. Foto: TV Prima

Pozici moderátorek naopak opustily Daniela Šinkorová, Andrea Košťálová a Lucie Špaková. Dvě posledně jmenované zůstávají v Top Staru jako reportérky. Po mateřské dovolené se má k moderování brzy vrátit Laďka Něrgešová.