Magazín Upgrade bude na Nově uvádět Měcháček, tvář Air Bank

Herec Tomáš Měcháček, známý hlavně z reklamy Kellnerovy banky, bude zároveň vystupovat jako moderátor Zpráv na internetovém Streamu.

Tomáš Měcháček. Foto: TV Nova

Tomáš Měcháček. Foto: TV Nova

Od 25. dubna 2015 každou sobotu dopoledne bude televize Nova vysílat nový magazín o technologických novinkách Upgrade. Vzniká v oddělení publicistiky vedené Michal Kratochvílem. Pořad bude moderovat Tomáš Měcháček, známý ze seriálu Sanitka 2 či ze soutěže České televize Můžeme dál, v poslední době ovšem hlavně jako reklamní tvář Air Bank, kde ztvárňuje jejího bankéře. Měcháček bude v letošní jarní sezóně také tváří netradičního pořadu Zprávy internetové televize Stream.cz, respektive zpravodajského webu Novinky.cz. Ty mají začít také v dubnu.

Upgrade se zaměří na mobilní aplikace, telefony, tablety, drony a další chytrá zařízení, bude je testovat a mluvit o nich se známými lidmi. Slibuje též „sportovní výkony známých osobností“ a „praktické rady“.

Logo pořadu Upgrade

Logo pořadu Upgrade

Upgrade není nový typ pořadu. Konkurenční Prima už déle - také v sobotu, ale odpoledne - vysílá podobný magazín Applikace, dodávaný mobilním operátorem T-Mobile, moderuje ho Mikoláš Tuček a Iva Frühlingová. Hudební Óčko zprostředkovává pořad Dotykáč od youtubera Jakuba Steklého, který si říká Stejk.