Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Magazino uvádí tabletový časopis o cestování Away

Jedno číslo stojí 0,89 eur (25 Kč).

Tabletový magazín Away

Tabletový magazín Away

Vydavatelství Magazino Media uvádí na trh svůj sedmý titul pro tablety, digitální cestovatelský měsíčník Away Magazine. „Stránky plní originální fotografie a texty fotografů a autorů, pro které se cesta stala životním stylem. Na stránkách Away se snažíme ukázat, jak lze žít jinak – po svém,“ přibližuje koncept titulu jeho šéfredaktorka Veronika Valtrová.

Časopis je druhým z produkce Magazino Media, za který vydavatel vybírá peníze. Jedno číslo stojí 0,89 eur (25 Kč), náhled je zdarma. Titul lze stáhnout do tabletů se systémem Android a iOS a do telefonů iPhone.