V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Majitel Kasa.cz sjednotil PR agentury

Z tuctu agentur v tendru si holding HP Tronic vybral agenturu Mc Consultant, která pro něj tři roky dělá na značce Euronics.

Zlínský holding HP Tronic dal další zakázku pražské PR agentuře Mc Consultant Jany Holoubkové, která tři roky dělá pro prodejny elektroniky Euronics. Nyní začíná pracovat pro e-shop Kasa.cz z téhož holdingu. Po šesti letech tak střídá dosavadní uherskohradištskou agenturu PrCom Jiřího a Marty Lipovských.

Mc Consultant zvítězila v tendru, do něhož zadavatel přizval 12 agentur. „Od nového uspořádání očekáváme větší kooperaci mezi oběma značkami a schopnost kombinovat vhodná sezónní témata,“ komentoval tiskový mluvčí prodejen Euronics Marek Ingr.

E-shop letos rozšíří mailing

Andrea Čižmářová

Andrea Čižmářová, ředitelka Kasa.cz

Internetový obchod Kasa.cz se letos hodlá zaměřit na poradenství prostřednictvím zákaznických direct mailů a rozšíření informací na kartě zboží. „První rozšířený direct mail jsme zákazníkům rozesílali začátkem dubna při příležitosti Světového dne zdraví a obsahoval poradenský obsah s názvem 6 rad, jak se cítit fit,“ popsala ředitelka Kasa.cz Andrea Čižmářová. „Zpočátku budeme rozšířené direct maily rozesílat 1x anebo 2x měsíčně, ale postupně bychom rádi jejich počet dále navýšili,“ dodala.