Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Mall.cz začíná vydávat zboží přes síť Uloženka.cz

Internetový prodejce Mall.cz ze skupiny Rockaway zahájil spolupráci se sítí výdejen Uloženka.cz. Od čtvrtka 20. října je možné vyzvednout si zásilku po celém Česku v jednom z nových 86 výdejních míst Uloženky. Celkem bude nyní možné vyzvedávat zboží z e-shopu na 104 místech. Mall.cz učinil tento krok proto, aby územně pokryl co největší plochu, a to hlavně v menších regionálních městech, do kterých se dříve nedostal. „Zapojením vybraných výdejen Uloženka.cz bude Mall.cz disponovat výdejními místy ve všech krajských a okresních městech. Budeme tak schopni nabídnout služby 87 % obyvatel ČR,“ uvádí Pavel Knap, šéf logistiky Mall.cz. V rámci sítě Uloženka.cz nabízí Mall.cz dopravu zdarma při nákupu nad 1.000 Kč, tak jako u svých běžných rozvozů. 

Mapa zobrazuje všechna nová i stará výdejní místa e-shopu Mall.cz

Mapa zobrazuje všechna nová i stará výdejní místa e-shopu Mall.cz

Kromě nově navázané spolupráce e-shop také začíná rozvážet i mimo pracovní týden, a to v sobotu. Službu sobotního doručení lze využít v Praze, Plzni, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Hradci Králové, Jihlavě, Brně, Ostravě a Olomouci.