Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Mall Group má novou divizi Commercial, vede ji Igor Matejov

Igor Matejov

Igor Matejov

Nově vytvořenou pozici chief commercial officer ve skupině Mall Group získal Igor Matejov. Nová divize Commercial spojuje expertízu obchodu, marketingu a zákaznické péče a má za cíl zlepšit zákaznickou spokojenost díky 360° pohledu na zákazníky.

„Mall Group má za sebou rok plný intenzivní práce všech týmů, což je vidět jak na množství vylepšení, tak i na celkových číslech. Růst naší skupiny s sebou nese výzvy v oblasti jejího řízení, a to je i důvod, proč vznikla nová pozice,“ uvedl Jakub Havrlant, generální ředitel Mall Group.

Matejov zahájil spolupráci s Mall Group už loni, když se jako seniorní poradce v McKinsey & Company podílel na návrzích transformačních iniciativ skupiny. Před tím pracoval pro polský T-Mobile, kde strávil čtyři roky jako chief operations officer a člen nejvyššího vedení.