Mall.tv se propojuje s produkcí Czech News Center

Spolupráce zahrnuje marketing i obsah, letos vyústí v nový online seriál Terapie sdílením.

Ester a Josefina

Ester a Josefina letos ze své Terapie sdílením chystají videoseriál i podcast. Foto: David Stejskal

Internetová televize Mall.tv fungující pod skupinou e-shopů Mall Group se propojuje s mediálním domem Czech News Center. Integrace začala letos na jaře. Na obchodní snídaní s klienty dnes v centru Prahy to řekl Lukáš Záhoř, šéfproducent Mall.tv. Mall Group a Czech News Center jsou vlastnicky propojeny skupinou kolem miliardáře Daniela Křetínského.

V Czech News Center je momentálně sedm redakcí, které aktivně pracují s videem. Mall.tv zase týdně vydá přes 50 premiér svých pořadů. „Hledáme cestu, jakým způsobem to propojit. Pro nás je to cesta snů, protože Mall.tv konečně má mediálního partnera,“ podotkl Záhoř. Spolupráce je jak marketingová, tak obsahová.

Spojily se tak třeba pořady o vaření z Mall.tv s webem Recepty.cz, který funguje pod časopisem Food. Soutěž Maminka roku letos dostane podporu Mall.tv a galavečer s vyhlášením výročních cen bude živě přenášen přes internet, přičemž umožní hlasovat. V souvislosti s tímto eventem uvedla Mall.tv nový pořad o matkách, jež se rozhodly podnikat, Máma maká. Sponzoruje ho Microsoft.

Letos 18. října bude mít internetovou premiéru další původní seriál s osmi epizodami Mall.tv, a to nová minisérie Terapie sdílením, s podtitulem O esemeskách a lidech. Novinka má cílit na ženské publikum. První díl cyklu Terapie sdílením se bude veřejně vysílat v pátek 25. září v Brně na letošním ročníku festivalu seriálů Serial Killer.

„Historicky poprvé si vyzkoušíme synergii s mediálním partnerem,“ řekl k novince šéfproducent Záhoř. Na osm epizod seriálu vyjde na webu Ženy.cz vyjde 40 dílů párové poradny Honzy Vojtka, terapeuta, který spolupracuje s duem Ester GeislerováJosefina Bakošová. Ty stojí za populárním profilem na Instagramu, kde zveřejňují takzvané rozchodové věty. Z nich už sestavily dvě knihy Terapie sdílením, svou knihu o vztazích nedávno vydal i terapeut Vojtko. Obě série podpoří i rozhovory v Blesku pro ženy, další ženské weby Czech News Center a příslušné profily na sociálních sítích. Ester a Josefina spolupracují také s produkcí Bionaut, na audioverzi Terapie sdílením.