Mall.tv uvádí druhou sérii od jazzmana Décziho

Online „televize“ e-shopů Mall Group nasazuje s novým rokem nové díly existujících sérií.

Laco Déczi. Foto: Mall.tv

Laco Déczi. Foto: Mall.tv

Videoweb Mall.tv obchodní skupiny Mall Group přichází v novém roce s novými díly svých existujících cyklů. V druhé sérii pořadu Milý Laco bude jazzmann Laco Déczi opět vyprávět divoké historky ze svého života. Druhá řada má celkem 19 dílů, první pět jich Mall.tv uvedla v pátek 10. ledna, další mají následovat v týdenní periodicitě. Web zařadil i záznam ze zákulisí a příprav Décziho prosincového koncertu v pražských Řeporyjích, kterým završil loňské turné.

Deczi není jediným protagonistou internetové televize Mall.tv, který se začátkem roku hlásí s premiérovými díly. S Překvapivými stavbami se vrací architekt Adam Gebrian, se svou sérií Extrémní starosta Pavel Novotný. Nový pořad o první pomoci představí bývalý záchranář Vít Samek, který tvořil cyklus Na vlastní otvor.

„Divácká poptávka po pokračování pořadů, se kterými jsme před rokem startovali, a renomé osobností, které s námi tvoří, je pro mě potvrzení, že jdeme správnou cestou,“ prohlásil bez dalších podrobností šéfproducent Mall.tv Lukáš Záhoř. Projekt Mall.tv začal fungovat v říjnu 2018.

Zároveň Mall.tv pokračuje ve spolupráci s Festivalem krátkých filmů Praha, jehož 15. ročník letos v metropoli proběhne od 22. do 26. ledna, a podruhé tak přinese výběr děl ze zmíněné přehlídky. Festival organizuje společnost Film Servis Festival Karlovy Vary, organizátor karlovarského filmového festivalu. I v jeho případě je Mall.cz od roku 2018 jedním z hlavních partnerů.