V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Mall.tv chystá seriál Stylista, napsal ho Staněk

Stylista. Foto: Mall.tv

Seriál Stylista. Zleva Michal Kern, Andrej Polák, Petr Vaněk, Petra Nesvačilová. Foto: Mall.tv

Internetový prodejce Mall.cz představil na filmovém festivalu v Karlových Varech další cyklus, s nímž přijde na podzim v rámci své chystané online televize Mall.tv. Jde o komediální seriál Stylista, který podle scénáře Luďka Staňka a v produkci Milana Kuchynky (produkoval populární Kancelář Blaník pro Stream.cz) natáčí režisér Jakub Machala. Seriál má osm dílů. Hrají v něm Petr Vaněk, Petra Nesvačilová, Michal Kern a Andrej Polák.

Příběh „ze zákulisí českého showbyznysu“ vypráví příběh fiktivního stylisty Artura, nejžádanějšího v Česku. „Perou se o něj všechny módní časopisy, největší celebrity touží po tom, aby je aspoň jednou oblékl a má tolik práce, že neví co dřív. Nebo takhle nějak by si to představoval,“ zní anotace.

Staněk s Kuchynkou přešli do chystané Mall.tv ze zmíněného konkurenčního Streamu, stejně tak Adam Gebrian, Roman Vaněk, Jarda Konáš či Veronika Šmehlíková alias Koko, kteří na Stream.cz, internetové televizi Seznamu, měli své pořady. Další novinkou Mall.tv je už dřív avizovaný seriál Hra, který vzniká podle norského vzoru. Hlavní role v něm mají Michal Suchánek a Petr Marek, frontman skupiny Midi lidi, představují komentátory, kteří ve stylu sportovních přenosů glosují zápletky z běžného života. Také Hra se na festivalu ve Varech představila prvním dílem v premiéře.

Celá Mall.tv má odstartovat letos na podzim.